sobota, 19 stycznia 2013

Bella Ćwir cz. II

The Sims
Tutaj Bella Ćwir to Majka Ćwir. W tej grze, Bella ostatecznie została żoną Mortimera i urodziła mu córkę Kasandrę. Są bogaci, a ich córka wspaniale się uczy. Mieszkają w niedużym, gotyckim domku w SimLane. Tłumacze nazwali ją jednak imieniem Majka.

Między The Sims a The Sims 2
Pomiędzy grą The Sims 1, a The Sims 2 minęło 25 lat. Ćwirowie przeprowadzili się do większego domu w Miłowie, a Bella urodziła swemu mężowi syna Aleksandra. W wychowaniu nowego potomka pomagała im nastoletnia córka Kasandra. Tymczasem Bella zaczęła czuć się źle w swoim małżeństwie. W końcu pragnienie romansowania wzięło górę nad rozsądkiem. Tymczasem w Miłowie pojawił się przystojny Don Lotario, który był zafascynowany Bellą. Niewinny flirt przerodził się w romans. Jednak Don oczekiwał od Belli zbyt wiele. Bella mu odmówiła, jednak co powiedziały na to inne sympatie Dona?

1 komentarz:

  1. Cześć :) Wpadnij na mój blog http://sims-passion-2.blogspot.com/ jestem z zapytaja :) I zaobserwuj się, a jak dodasz gadżet zaobserwuję cię również. To pomoże mi na śledzenie twojego bloga :)

    OdpowiedzUsuń