sobota, 26 stycznia 2013

Miłowo

Miłowo  – jedno z trzech otoczeń w The Sims 2. Kontynuuje historie rodzin z pierwszej części gry. Jest malowniczo położone pomiędzy oceanem oraz górami.

Historia
Miłowo zostało najprawdopodobniej założone przez Mortimera Ćwira i jego żonę Bellę, którzy jako pierwsi wprowadzili się do tego miasta (razem ze swoimi dziećmi), opuszczając Otoczenie 1, znane jako SimLane. Miasto kontynuuje historię Sunset Valley.


Parcele publiczne 
 • Ulica Główna 290 (sklep z elektroniką i żywnością)
 • Ulica Główna 330 (butik)
 • Ulica Główna 272 (centrum rekreacyjne, basen)
 • Park Leśny (park)

 • Niektóre mieszkające tam rodziny

  Rodzina Marzyciel Ulica Główna 195
  Dariusz Marzyciel, Szczepan Marzyciel
  Dariusz realizuje swoje marzenie, by zostać artystą, a jego syn, Szczepan, ciągle się uczy. Być może Dariusz znalazł swoją muzę, ale czy jego zdolności wystarczą, by zdobyć serce Kasandry?

  Rodzina Biedak Aleja Leśna 55
  Balbina Biedak, Damian Biedak, Błażej Biedak
  Po niewyjaśnionym upadku męża z drabinki do basenu, Balbina musi sama wychowywać dwóch synów. Czy mimo kłopotów wychowawczych z Damianem, Balbinie uda się nauczyć młodego Błażeja jak dokonywać w życiu właściwych wyborów?

  Rodzina Przyjemniak Aleja Simowa 215
  Daniel Przyjemniaczek, Marysia Przyjemniaczek, Andżelika Przyjemniaczek, Liliana PrzyjemniaczekZ pozoru Daniel i Marysia Przyjemniakowie prowadzą wspaniałe życie, ale czy ich miłość nie jest już tylko wspomnieniem? Czy Andżelika i Liliana dokonają właściwego wyboru w obliczu miłości?  3 komentarze:

  1. genialne !
   podoba mi się, opisz moją ulubioną - Dziwnowo <3

   OdpowiedzUsuń
  2. Ah, pamiętam jak to się grało w ts:2. Świetna notka , świetne wspomnienie ;)

   OdpowiedzUsuń