niedziela, 27 stycznia 2013

Kwitnące Wzgórza

Kwitnące Wzgórza - czwarte otoczenie (nie wliczając dzielnic) w The Sims 2, dochodzące z dodatkiem Cztery Pory Roku. Kwitnące Wzgórza na początku mają wybraną zimę.

To spokojne miasteczko mieści się nad rzeką i jest otoczone górami. Otaczają je głównie lasy iglaste. Kwitnące Wzgórza sprawiają wrażenie niewielkiej wsi ze względu na wiele farm; tutejsi mieszkańcy słyną głównie z uprawy roli, zaś domy w Kwitnących Wzgórzach zaprojektowane są w stylu wiejskim. Ich charakterystyczną cechą jest fakt, iż są w podobnych cenach od siedemnastu do dziewiętnastu tysięcy simoleonów.

Parcele publiczne


  • Dom kultury na Wzgórzach
  • Spożywczak miejski
  • Butik Beaty. Poprawki krawieckie.


  • Simorośle
    W Kwitnących wzgórzach zamieszkują jedyne w grze gotowe simorośle. Jedynymi znanymi simoroślami są Róża i Stokrotka - Rodzina Zielonka. Mąż Róży Zielonki również chce się stać simoroślą. Simorośle mogą wyhodować zarodek, użyć ,,zarodników szczęścia" jak perfum, czy.. psiknąć nimi w twarz innemu simowi. Sim może stać się simoroślą poprzez nadmierne opryskiwanie roślin chemikaliami. Aby się z tego wyleczyć należy zadzwonić do Cygańskiej Swatki albo do Klubu Ogrodników, kupić od nich eliksir i go zażyć.


    Rodziny 

    3 komentarze: