środa, 30 stycznia 2013

Notka spejalna: Wielka Stopa grrrrrrr !

Zgodnie z prośbą oto notka specjalna o Wielkiej Stopie !


Wielka Stopa – stwór żyjący w górach na ukrytej parceli. Jest podobny do Sima, jednak całe jego ciało pokrywa sierść. Pojawia się w dodatkach The Sims: Wakacje i The Sims 2: Podróże.

Znalezienie Wielkiej Stopy
Aby go znaleźć potrzebujemy mapy, którą znaleźć można na wycieczce lub w ziemi. Jak już ją bedziemy mieli, jedziemy na wycieczkę w góry. Następnie ze spisu parceli wybieramy Ukrytą Norę.


O wielkiej Stopie
Wielka Stopa jest porośniętym brązową sierścią (po zmianie grupy wiekowej na "emeryt" zmienia kolor na srebrny) stworzeniem podobnym do sima. Ma wykształcone wszystkie umiejętności i zdobyte wszystkie rangi. Umie też bić się w piersi i tańczyć jak prawdziwi górale, a ponadto z innymi simami ma dostępną interakcję "Uścisk wielkiej stopy". Imiona stwora są różne, ale zawsze ma imię i przydomek "Wielka Stopa" (np. Arnold Wielka Stopa). Wielka Stopa może przyłączyć się do naszej rodziny. Aby tak się stało, Sim odwiedzający stwora musi zaprzyjaźnić się z nim. Gdy pasek długotrwałych znajomości osiągnie 100 pojawia się opcja "wprowadź się". Klikamy na nią, a następnie wracamy do hotelu. Gdy zakończymy wakacje i wrócimy do domu zastaniemy tam nowego członka rodziny. Można też go zdobyć szybciej wpisując "boolProp testingcheatsenabled true", nacisnąć z przytrzymanym Shiftem na skrzynkę pocztową i klikając Make NPC/Big foot. Jeszcze inny sposób z tym kodem obejmuje otworzenie trybu tworzenia rodziny, naciśnięcie Shift+N, wejście w tworzenie dorosłego mężczyzny, wzięcia fryzury Wielkiej Stopy i makijażu całej twarzy Wielkiej Stopy i ubranie, ale tutaj nie powstaje ten sam stwór z gór. Co ciekawe, gdy Wielka Stopa pójdzie do pracy, może przynieść do domu jakiś sprzęt lub mebel. Na jednym z kanałów w telewizji w Sims 3 występuje wielka stopa.


A co z The Sims 3?

 • Wielką Stopę można spotkać w The Sims 3: Zwierzaki, jednak jest to tylko jego atrapa.
 • W The Sims 3: Pokolenia jest możliwość zrobienia komuś strasznego komputerowego psikusa. Wtedy na monitorze pojawia się Wielka Stopa, a w tle słychać głośne wrzaski.
 • Jeśli nasz Sim ogląda strefę dla dzieciaków w telewizji, Wielka Stopa może pojawić się w bajce. • 2 komentarze:

  1. Nigdy jej nie miałem u sb w grze xd

   OdpowiedzUsuń
  2. Wiem coś o niej, bo miałam ją w rodzice xd
   A i zrób te opisy miast z The Sims 3 ... Najpierw Appaloosa Plains :D

   OdpowiedzUsuń