środa, 23 stycznia 2013

Pani Zadecka ;)


Miałam teraz opisac siostry Kaliente ale zaciekawiła i zośmieszyła mnie postac którą jest Pani Zadecka ;)
Niestety nie wiem czy Pani Zadecka pojawia się w Sims 3 ale nie mogłam się powstrzymac żeby wam tego nie pokazac

Pani Zadecka – tajemnicza staruszka, pojawiająca się na parcelach publicznych Przedmieścia. Karci i uderza swą czarną torebką Simów okazujących sobie miłość. Nieznana jest jej prawdziwa tożsamość i z pewnością nie jest to, jak myśli wielu graczy, ani Agnieszka Zadek, ani Panna Stanisława. Warto wspomnieć, że owa Stanisława jest w rzeczywistości właśnie Agnieszką Zadek.

Podkreślone zdanie mnie najbardziej rozbawiło ;)

Pani Zadecka TS2.png

Zadeckaatak.jpg

 Zachowanie

Pani Zadecka jest bardzo zrzędliwa. Nie toleruje nikogo, kto chodzi w bieliźnie lub w stroju kąpielowym, a także osób pijących alkohol. Takich Simów karci, wykrzykując coś do nich. Kiedy nikt nie patrzy - wyszywa coś na drutach. Na próby wszelkiego kontaktu reaguje karcąc Simów. Ponadto Zadecka nie lubi hałasu oraz rozmów. Jej powiedzeniem jest: "Najlepsze usta są zamkniętymi ustami".

Ciekawostka: Zadecka dołączona do rodziny może próbować nawiązać interakcję sama ze sobą. Skończy się to tym, że będzie chciała skarcić samą siebie.

Najbardziej jednak nienawidzi miłości. Wszystkich Simów, którzy okazują ją sobie poprzez flirtowanie, całowanie bądź obejmowanie się, bije swoją czarną torebką.
Pani Zadecka bardzo lubi różne gry, takie jak rzutki, poker czy bilard, jednak najbardziej lubi kręgle. Sim może z nią zagrać (wtedy zachowuje się normalnie). Jest to jedyna interakcja, jaką można z nią nawiązać. Jest świetnym graczem, zawsze pokonuje swoich współzawodników.
Poza tym, Zadecka bardzo często siada przy barze i popija jakiś trunek (chociaż innym go zakazuje, krzycząc na Simów, którzy go spożyją). Jeśli Sim będzie pracować przy barze, Zadecka będzie jego najlepszym klientem...

1 komentarz: