sobota, 2 lutego 2013

Appaloosa Plains

Appaloosa Plains - to miasto pojawiające się w The Sims 3: Zwierzaki.Wprowadza do gry nowe parcele publiczne i rodziny. Nowe opcje (festiwale) dostępne z dodatkiem Cztery pory roku.

Niegdyś Appaloosa Plains było senną osadą w wiejskiej okolicy, którą tylko czasem odwiedzali przygodni turyści. Jednakże niedawny napływ mieszczuchów zmienił to miejsce w miasto kipiące życiem. Nowi mieszkańcy wciąż przybywają ze swoimi simoleonami, wyposażając miasto w nowoczesne udogodnienia, jednocześnie mocno wierząc w to, że znaleźli swój kawałek wiejskiego raju. Zderzenie starego z nowym jest coraz bardziej widoczne, gdy kilku starych wiarusów kurczowo trzyma się życia, jakie prowadzili dawniej. Czy miasto zjednoczy się w nowej epoce postępu, czy starcie pokoleń się zaostrzy?

Opis

Miasto utrzymane jest w charakterystyce jesiennej i górzystej. Znajduje się w nim około dziesięciu nowych parceli. Są to m.in. nowy ratusz, restauracja, kino, sklep zoologiczny, psi park, w którym nasi najwierniejsi przyjaciele mogą się bawić, jeść, a nawet się zakochać! Jest też kocia dżungla. Konie otrzymają w prezencie nowy ośrodek jeździecki gdzie mogą z wysokimi umiejętnościami brać udział w zawodach i końskie tereny jeździeckie.

Niektóre rodziny

  • Bedlington
  • Blackburn
  • Chandra
  • Curley

  • 1 komentarz: