piątek, 1 lutego 2013

Sunset Valley

Sunset Valley – otoczenie pojawiające się w The Sims 3, założone przez rodzinę Ćwir. Wielkie ilości funduszy w rozbudowę miasteczka włożyli Landgraabowie. Kilkadziesiąt lat po założeniu, do miasta przybyła nowobogacka rodzina Alto, której członkowie rozpoczęli wojnę z Landgraabami, wspieranymi przez Ćwirów. W czasach tego konfliktu rozgrywa się akcja The Sims 3. Miasto pełne jest obiektów użytku publicznego, między innymi sklepów i restauracji. Wiele budynków w mieście zostało zbudowanych w stylu wiktoriańskim, dlatego też prawdopodobnymi czasami, w których założono Sunset Valley jest epoka wiktoriańska.

Przed Miłowem było miasto Sunset Valley założone przez rodzinę Ćwirów, Landgraabowie zbudowali tu ciche, spokojne miasto. Ale czy z przybyciem rodziny Alto z ambitnymi pomysłami mieszkańcy będą musieli się opowiedzieć za jedną ze stron?

Historia Miasta
Sunset Valley założyła rodzina Ćwir i szybko zaprzyjaźniła się z nowobogacką rodziną Landgraab. Jednak gdy wiele lat później do miasta wprowadziła się rodzina Alto, w mieście zaczęło robić się nerwowo. Altowie wszczęli kłotnie z Landgraabami. Wielu mieszkańców nie zgadzało się z tym, że Vita Alto jest przedstawicielem politycznym miasta, a większość parcel publicznych należy do jej męża Nicka. Simowie też nie wierzyli, że ich córka Holly pomimo swych złych rodziców ma cechę Dobra. Po stronie Landgraabów stanęli też Ćwirowie.

Parcele
W prawie każdym budynku komunalnym można podjąć pracę lub zostać współwłaścicielem czerpiąc jedynie zyski bez konieczności uciążliwego chodzenia do pracy. Trzeba mieć jednak sporo środków na wykupienie udziałów. Dostępne budynki komunalne dzielą się na takie, w których możemy widzieć Sima oraz takie, w których Sim znika i widoczna jest tylko ikonka obrazująca jego pobyt w tym miejscu.
Budynki (parcele), w których widać Sima:

Niektóre ''Królicze nory''
Są to miejsca w których nie widać sima
 • Bar "Głęboki tłuszcz"
 • Wieżowiec biurowy "Wyniosły" 
 • Wieżowiec biurowy "Wyniosły" 
 • Księgarnia "Zakładka"
Niektóre rodziny
 • Alto
  Nick Alto
  Vita Alto
  Holly Alto

  • Alvi
  Iqbal Alvi
  Miraj Alvi
  VJ Alvi

  • Andrews
  Beau Andrews
  Victoria Andrews

  • Bunch
  Judy Bunch
  Jack Bunch
  Ethan Bunch
  Darlene Bunch
  Lisa Bunch
  Arlo Bunch


SunsetValleySzablon.png


1 komentarz: