niedziela, 3 lutego 2013

Twinbrook

Twinbrook – miasto, które dochodzi w dodatku Kariera. Okolica ta wprowadza jeszcze więcej miejsc publicznych do gry. Najprawdopodobniej Twinbrook leży niedaleko Bridgeport.

Na początku Twinbrook było małym przemysłowym miasteczkiem u podnóża gór Simislawskich. Wiele lat później zbudowano tamę i to zmieniło wszystko w mieście. Teraz z napływem profesjonalistów, artystów i wynalazców, którzy zamieszkali wokół sztucznego jeziora, Twinbrook przeżywa ponowne narodziny. Jak potoczy się życie w tej eklektycznej społeczności?

Opis

Twinbrook to bardzo tajemnicze miasto. Na początku Twinbrook było małym przemysłowym miasteczkiem u podnóża gór Simislawskich. Wiele lat później zbudowano tamę i to zmieniło wszystko w mieście. Teraz z napływem profesjonalistów, artystów i wynalazców, którzy zamieszkali wokół sztucznego jeziora, Twinbrook przeżywa ponowne narodziny. Jak potoczy się się życie w tej eklektycznej społeczności? Twinbrook składa się z wielu części, podobnie jak Riverview, ale w Twinbrook te części przedzielają dwa bliźniacze potoki, które wpadają do zatoki. Centrum miasta położone jest na wybrzeżu tej właśnie zatoki. Jest to wspaniałe miejsce z ratuszem. Największą uwagę zwracają bardzo szerokie schody prowadzące do samych stóp zatoki. Samo miasto jest położone pod skosem. Twinbrook to świetne miejsce dla podjęcia jakiejkolwiek profesji. Jest remiza strażacka dla strażaków, salon stylisty dla stylistów i artystów tatuażu. Znajdziemy tu także złomowiska dla wynalazców, inspirację dla rzeźbiarzy, nawiedzone domy i cmentarz dla łowców duchów. Wspaniale jest też podjąć się karierę Detektywa na miejscowym posterunku policji lub remontować niedokończone domy jako architekt, a jeśli nie to... To co? Można zawsze się podjąć kariery doktora i leczyć Simów, lub przeciwnie. Twinbrook posiada także piękny park centralny, nowy ratusz i nową szkołę. Mgła i okoliczna atmosfera stwarza niepowtarzalne miejsce do zamieszkania.

1 komentarz: