wtorek, 26 marca 2013

Rasy: Czarownice

Bez względu na charakter, każda czarownica będzie miała do użytku te same zaklęcia. Wiedźma może być zarówno kobietą jak i mężczyzną.

Różdżki oraz zdolności wiedźm

Przydatna do zwiększenia mocy będzie różdżka. Kupienie nagrody za punkty szczęścia życiowego Magiczne ręce pozwoli Simowi rzucać zaklęcia gołymi rękoma. Bardziej zaawansowane różdżki mogą dawać Simom szansę na rzucenie większej ilości zaklęć.

Zaklęcia nie działają jedynie na Simów. Czarownice mogą rzucać czar na środowisko i przeróżne przedmioty. Mogą używać ich do przemieniania obiektów kolekcjonerskich, sprzątania domu, odrabiania pracy domowej czy rozpalenia ognia w kominku.


Oprócz wykonywania zwykłych obowiązków w pracy, czarownice mogą zmierzyć się w pojedynku z innymi czarownicami lub spróbować swoich sił na arenie mioteł. Używanie areny mioteł daje wiedźmom możliwość pokazania swoich umiejętności, na arenie można też udoskonalić swoją umiejętność prowadzenia miotły.
Każda czarownica posiada miernik magii kiedy rzuca zaklęcia, ponieważ im jest niższy, tym większa szansa, że czary będą zawodziły. Niepowodzenie nie zawsze będzie miało straszne skutki, ale przy niektórych zaklęciach nie będzie to zbyt dobre. Jeśli miernik obniży się bardzo nisko, będzie można zregenerować magiczną siłę poprzez odpoczynek, używanie areny magicznych mioteł lub użycie Esencji Magii.

A oto moja czarownica którą już poznaliście

  

3 komentarze: