poniedziałek, 18 marca 2013

Rasy: Wilkołaki


W nowym dodatku Wilkołaki to stwory silne, impulsywne i niepohamowane, łączące w sobie ludzką kruchość ze zwierzęcą siłą i nieprzewidywalnością. W The Sims 3 Nie z tego świata możesz grać jako Sim wilkołak, starając się połączyć życie we względnej normalności z dramatycznymi skutkami przekleństwa wilkołaka.

Simy Wilkołaki posiadają zdolność do przemiany pomiędzy ciałem człowieka i wilka, zarówno w sposób kontrolowany jak w trakcie nieoczekiwanych transformacji, spowodowanych kiepskim nastrojem lub też księżycem w pełni. Przy przekształcaniu się do postaci wilkołaka, nos Sima rozszerza się, a nozdrza stają się bardziej wilcze, kły dolne rośną, a uszy robią się szpiczaste i skierowane do tyłu głowy. Włosy rosną, robią się długie i skołtunione, łuk brwiowy porasta gęstymi brwiami i wysuwa się do przodu. Gęste futro pojawia się też na dłoniach, stopach i ramionach. A na końcu z palców wyrastają wielkie pazury!

Choć wygląd mają straszny i przejawiają skłonność do nieodpowiednich zachowań, wilkołaki posiadają również duże poczucie honoru, które powstrzymuje ich od lekkomyślnego rozprzestrzeniania przekleństwa wilkołaka. W miarę jak wilkołaki akceptują swoją pierwotną naturę, będą rozwijać swoje umiejętności likantropii, zmniejszając niekontrolowane przemiany i poprawiając zdolności łowieckie.

Co prawda ich nieprzewidywalny charakter może być nieco kłopotliwy podczas randki, jednak Simy Wilkołaki w głębi serca są też czułe. Mogą mieć dzieci z innymi wilkołakami albo z innymi Simami, z 50% szansą na stworzenie małego wilkołaka podczas bara-bara z Simem niebędącym wilkołakiem. Małe Wilkołaki mogą wykazywać różne zwierzęce zachowania, w tym wycie, drapanie i ćwieczenie polowania. Jako dzieci zaczną przekształcać się pomiędzy formą człowieczą i wilkołaka. Jako nastolatki Simy Wilkołaki będą wykazywać wszystkie zalety i wady związane z ich nadprzyrodzonym pochodzeniem.


2 komentarze:

  1. Wg mnie nie udały im się wilkołaki ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo bym chciała ten dodatek :C

    http://simsetter.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń