piątek, 5 kwietnia 2013

Rasy: Simorośl

Simorośl ma tylko cztery potrzeby (podobnie jak mumia), głód i pęcherz zostały zredukowane. Potrzebą wody (nazwaną "Podlej") zastąpiono higienę-którą uzupełnia sie poprzez prysznice, pływanie oraz wchłanianiu kałuż.

Jak zostać simoroślą?
Pierwszym sposobem by zostać simoroślą jest wybranie się do Akademii Naukowej Barbary. Następnie nasz Sim powinien zostać obiektem testowym w nauce. Dzięki temu może pojawić się nastrójnik o nazwie Batanitis Minorous, który po trzech godzinach automatycznie przemieni Sima w simorośl.
Jeśli chcemy aby nasza simorośl stała się normalnym Simem, wystarczy ponownie udać się do Akademii Naukowej Barbary i wybrać kurację uleczającą z choroby Batanitis Minorous.

Lub

Drugim sposobem by mieć simorośl jest rozwinięcie umiejętności ogrodnictwa do poziomu 7 oraz nauki na 10. Musimy posiadać stację badawczą i kilka nasion, by przy użyciu opcji Rekonstrukcja genów na stacji i wybraniu jakiegokolwiek nasiona,aby uzyskać możliwość zasadzenia Zakazanego owocu.
Zasadzamy go i opiekujemy jak typową rośliną. Kiedy roślina dojrzeje, zrywamy ją. Jest szasna na to, aby zerwany owoc był niemowlęciem simorośli. Jeżeli jednak będzie to zwykły owoc to możemy go zjeść. Wyskoczy nam nastrójnik taki sam jak w pierwszym sposobie i Sim zmieni się simorośl. Ciekawostki
http://pl.sims.wikia.com/wiki/Simorośl
1 komentarz:

  1. Bardzo fajne, szkoda że nie ma fotek ;< ale i tak dobre ! :)

    OdpowiedzUsuń