poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Rasy: Wymyślony przyjaciel

Jak zdobyć wymyślonego przyjaciela?
1. Tworzymy parę, następnie staramy się o dziecko.
Gdy się urodzi pojawi się komunikat np. "Kuzynka ... dowiedziała się o narodzinach 
dziecka i przysyła ulubioną zabawkę z dzieciństwa."

Kontakt
Niemowlę może sypiać z zabawką w kojcu i zmieniać jej imię, małe dziecko i
dziecko może bawić się z nim i śpiewać. Jeśli małe dziecko dużo czasu spędza z lalką pojawi się komunikat: "No proszę. <imię dziecka> naprawdę polubił(a) swoją zabawkę! Powinien(nna) utrzymywać kontakty z zabawką." dzieciątko dostanie także pozytywny nastrójnik.
W dniu urodzin małego dziecka stanie się coś niezwykłego.  otóż następnego ranka, dziecko obudzi się z nastrojnikiem i zastanie swoją lalkę w wymiarach prawdziwego dziecka. Od teraz dziecko będzie mogło się zaprzyjaźnić z zabawką. Przyjaciel będzie chodzić za dzieckiem krok w krok, a gdy dzieciak pójdzie spać lub do szkoły, lalka powróci do swoich naturalnych wymiarów. Dziecko będzie mogło bawić się z nim jak z normalnym, żywym Simem, będzie miało tylko parę dodatkowych interakcji z przyjacielem:


-"Zostaw mnie w spokoju" - Wtedy automatycznie przyjaciel zamienia się w zabawkę
-"Posprzątaj za mnie"
-"Przynieś mi coś do jedzenia"


Wymyślony przyjaciel będzie widoczny jedynie z perspektywy dziecka z którym się przyjaźni, nie będzie widoczny z perspektywy żadnego innego dziecka i żadne inne dziecko nie będzie mogło się z nim zaprzyjaźnić.
http://pl.sims.wikia.com/wiki/Wymy%C5%9Blony_przyjaciel

3 komentarze:

  1. Fajna notka :) A ten Wymyślony Przyjaciel mnie wkurzał cały czas chodził za moim dzieckiem, a potem jak był nastolatkiem zrobił eliksir i ożywił tą zabawkę, stała się nastolatkiem, ale jej nie chciałam w rodzinie i zamieniłam z powrotem w lalkę :D

    OdpowiedzUsuń
  2. super ;) bardzo przydatna notka dla graczy.

    OdpowiedzUsuń