poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Rasy: SimBot/Sługus

humanoidalny robot, występujący w The Sims 3: Kariera. Od swoich poprzedników różni się przede wszystkim tym, że ma parę oczu, a nie tylko jedno.

Tworzenie SimBota/Sługusa
Kiedy Sim osiągnie dziesiąty poziom wynalazczości i wynajdzie już wszystko, Ośrodek Naukowy po jakimś czasie zaproponuje mu możliwość stworzenia Tajemniczego Wynalazku. Do jego stworzenia potrzebne są:
1 pallad (nieprzetopiony)
1 szlif sercowy różowego diamentu,
10 owoców życia,
100 jednostek złomu.
Po zgromadzeniu wszystkich potrzebnych przedmiotów należy udać się do ośrodka naukowego, aby otrzymać rdzeń życia potrzebny do stworzenia SimBota. Za pierwszym razem nie można wybrać jego płci. Gracz ma do wyboru: zostawienie go w domu lub puszczenie dziko. Wynaleziony SimBot jest srebrny, czarny bądź złoty.
Uwaga: Nasz Sim nie będzie mógł zbudować robota, jeśli mieszka w Bridgeport. Jest to błąd gry. W tym mieście, nawet z rdzeniem życia w wyposażeniu, nie da się zrobić tajemniczego wynalazku.
Simbota można kupić także za punkty szczęścia życiowego. Kosztuje on 40 000 punktów, a po dołączeniu do rodziny staje się Najlepszym Przyjacielem Sima, który go "kupił". Jednak taki Simbot wygląda na zardzewiałego.


Zdolności
Każdy SimBot ma automatycznie rozwinięte umiejętności "wynalazczość" i "majsterkowanie" do piątego poziomu i cechy "odważny" oraz "boi się wody". Kiedy wejdzie do basenu lub postanowi bawić sie zraszaczem, nastąpi zwarcie i trzeba go naprawić (przy okazji można go przeprogramować, czyli zmienić cechy). Dodatkowo SimBot może rozmawiać z mikrofalówką i ekspresem do kawy.
http://pl.sims.wikia.com/wiki/S%C5%82ugus


3 komentarze: